06 грудня – День Збройних сил України

Шановні військовослужбовці Збройних сил України!

Від імені Новенської селищної ради та її виконавчого комітету щиро  вітаємо з Днем Збройних сил України всіх, від кого залежить спокій та безпека в краї ні,  хто щодня зі зброєю в руках стоїть на сторожі права українського народу жити у вільній, незалежній державі.

Висловлюємо щиру вдячність воїнам, які сьогодні у надзвичайно складних умовах боронять свободу і незалежність  Вітчизни на Сході нашої держави, беруть участь в Операції об’єднаних сил і сумлінно виконують свій професійний та громадський обов’язок.

Низький уклін відважним українським морякам, які сьогодні уособлюють незламну волю українського народу.

Нехай і надалі у Вашій нелегкій, але такій необхідній Україні службі, ніколи не вичерпується сила вашого духу, відданість народу, енергія для перемог, бажаємо сімейного щастя, пошани співвітчизників, любові від ваших рідних і близьких.

З повагою,
Селищний голова С. Денисенко