Іформація про результати проведення конкурсу

Іформація Новенської селищної ради м. Кропивницького про результати проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, які будуть залучені для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, права оренди на які пропонуються для продажу на земельних торгах

Мета проведення робіт : виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, права оренди на які пропонуються для продажу на земельних торгах.

1. Дані про земельні ділянки: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, продаж права оренди для розміщення автостоянки, орієнтовна площа земельної ділянки – 0,1200 га, місце розташування : м. Кропивницький, смт. Нове,                             вул. Мурманська (біля земельної ділянки по вул. Мурманська, 3А)
  2. Строк подання конкурсної документації: до «16» жовтня 2018 року (включно).
  3. Поштова адреса, за якою подаються документи: 25491, Кіровоградська область, м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада.
  4. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться «23» жовтня 2018 року о 10.00 за адресою : Кіровоградська область, м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, зал засідань.
  5. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефоні: Кіровоградська область, м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, каб. 3, телефон для довідок (0522) 31-99-26, контактна особа -.Масленников Вадим Володимирович
  6. Результат проведення конкурсу:

Конкурс відбувся 23 жовтня 2018 року.

Переможець конкурсу:  ФОП Владов Віталій Іванович,

Місцезнаходження: 25059, м. Кропивницький, вул. Соборна, буд. 12 кв. 61

Ліцензія Державного агентства земельних ресурсів України № 000802 від 03.01.2013 р.