Команда ОСДЮШОР-2 з міста Кропивницького – переможці Кубку України з софтболу 2018 року

5-7 жовтня на бейсбольному комплексі Центру дитячо-юнацької творчості «Юність» селища Нового відбувалися ігри Кубку України з софтболу. За головний трофей 2018 року змагалися жіночі команди: «ОСДЮШОР-2» м. Кропивницький, «Західний Вогонь» м. Рівне, «НІКА» Луганська область, Пантери-EAST SIDE» Донецька область.

У фіналі кропивницькі софтболістки в напруженій боротьбі перемогли команду «Ніка» з рахунком 10:9 та вперше за останні 14 років здобули Кубок України з софтболу.

Вже після першого захисту ОСДЮШОР-2 змушені були відіграватись з рахунку 0:5. Потім ще раз відігрались з рахунку 2:6, і ще раз з рахунку 6:8. А коли вже вийшли уперед 10:8, цього разу, на відміну від вирішального матчу Суперфіналу, сотфболістки ОСДЮШОР-2 все ж таки втримали переможний рахунок.

У неділю “Західний вогонь” поступився в додатковому півфіналі луганчанкам 10:16, отже, другим фіналістом стала команда “Ніка”.

За кропивницьку команду виступали: Дарина Вершиніна, Олена Вершиніна, Анна Ходаковська, Юлія Малік, Дарина Кобилянська, Роксолана Лубенець, Роксана Панченко , Вікторія Крицька, Марія Лімаренко, Наталія Єлчина, Олена Фустій, Оксана Шанцова (граючий тренер). Тренер команди Олександр Шанцов.