Умови проведення Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді», присвяченого до дня Державної виконавчої служби України

1. Загальні положення.

1.1. Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді» (далі – Конкурс) проводиться серед учнів загальноосвітніх шкіл та студентів закладів вищої освіти.

1.2. Мета Конкурсу – популяризація професії виконавця, виявлення обдарованої молоді та школярів, організація змістовного дозвілля школярів та студентів.

2. Організація Конкурсу та визначений переможців.

2.1. Конкурс проводиться Міністерством юстиції України, Департаментом Державної виконавчої служби та головними територіальними управліннями юстиції в областях та у м. Києві.

2.2. Конкурс проводиться у двох секціях:
І – серед учнів загальноосвітніх шкіл на тему «Портрет виконавця»;
ІІ – серед студентів закладів вищої освіти на тему «Порірет виконавця».

2.3. Конкурс проводиться в два етапи:
І – обласний етап, визначаються по три переможні в кожній секції;
ІІ – фінальний (всеукраїнський) етап, визначається один переможець в кожній секції.

2.3. За підсумками обласного етапу Конкурсу визначаються переможці в кожній секції.

2.4. Одна найкраща робота в кожній секції визначезга за підсумками обласного етапу Конкурсу, надсилається до Міністерства юстиції Україні.

2.5. За підсумками фінального еталу Конкурсу визначаються по одному переможцю в кожній секції.

З. Вимоги до конкурсної програми:

3.1. Кожен навчальний заклад може представляти необмежену кількість учасників в кожній секції.

3.2. Формати творчих робіт для секції учнів:
– вірш;
– малюнок;
– есе, сценарій заходу.

3.3. Формати творчих робіт дня секції студентів:
– вірш, брошура, буклет;
– відеоролик;
– есе, сценарій заходу.

3.4. На кожній роботі додатково зазначаються:
– Прізвище, ім’я, по-батькові автора;
– дата народження;
– назва і навчального закладу;
– адреса проживання автора та контактні дані (телефон, електронна адреса).

3.5. Оцінка творчих робіт проводиться за наступними критеріями:
– для учасників секції учнів загальноосвітніх шкіл: загальна кількість балів – 50 балів (20 балів – актуальність; 15 – креативність, 15 – оригінальність);
– дня учасників секції студентів виших навчальних закладів: загальна кількість балів – 100 балів (25 балів – актуальність, 20 балів – практичність, 20 балів – креативність, 15 балів – оригінальність, 10 балів – доступність інформації, 10 балів – новизна).

4. Переможці Конкурсу.

4.1. Переможці обласного етапу Конкурсу нагороджуються дипломами І-ІІІ ступенів відповідного Головного територіального управління юстиції в областях та м. Києві.

4.2. Переможці фінального етапу Конкурсу нагороджуються дипломами на урочистій церемонії в м. Києві, приуроченій до дня Державної виконавчої служби.

4.5. Роботи переможців фінального етапу Конкурсу публікуються в журналі «Біолетень Міністерства юстиції України» (за можливості та у разі відповідності формату роботи), на сайтах Міністерства юстиції та Головних територіальних управлінь юстиції в областях чи м. Києві.