Про проекти переможці громадського бюджету в смт Нове

Пройшов п’ятий місяць, як сесією Міської ради м. Кропивницький були затверджені проекти – переможці II громадського бюджету.

Як одному з керівників проекту, настав час поділитися думками, про хід втілення в життя проектів, які були підтримані громадою міста (58%) та громадою селища (42%). Це початок будівництва проектів «Сучасний концертний комплекс-Амфітеатр» та «Глядацькі трибуни на бейсбольному стадіоні « Юність». Важко стримувати емоції та настрій мої і моїх колег, щодо самого процесу підготовки до будівництва, адже за плечима вже майже пройшло літо .

З цими проектами та проектом «Реконструкція набережної Інгул» працює відділ капітального будівництва міської ради.

Докладніше по місяцях:

Березень, квітень, травень – вирішення питання щодо фінансування проектної фірми, проблемні питання проектів, проведення геодезії – без яких неможливо розпочати роботу над проектно – кошторисною документацією.

Червень, липень – виготовлення проектно – кошторисної документації,

Серпень, вересень – експертиза. Це остання фаза і основна частина підготовки документації перед будівництвом. Це що стосується проекту «Амфітеатр».

Ситуація з проектом «Глядацькі трибуни» складніша. Стіни стадіону за висновком фахівців були визнані аварійними. Після звернення та зустрічі з головою Федерації бейсболу та софтболу України велика проблема буде успішно вирішена і по усуненню аварійності і по самому проекту. В чому від імені голови Федерації бейсболу та софтболу України ми хочемо запевнити як шанувальників, так і гуртківців та їх батьків .

Тож проекти в роботі. В даний період нам всім необхідно проявити максимум терпіння та стриманості, дочекатися останніх дозволів державної експертизи та нарешті дочекатися втілення наших проектів у дію! Ще раз всім дякуємо, хто нас підтримав!