З Днем Незалежності України.

Шановні новенці!  Дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас зі святом – Днем незалежності України.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Нехай потужне джерело вашого таланту, натхнення, незламного оптимізму та творча енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

Нехай свято незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння, згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях та кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом, новими здобутками, ваші добрі справи примножать славу рідної України.

Новенська селищна рада та виконавчий комітет