Привітання до дня медичного працівника!

Шановні працівники охорони здоров’я!

Щиросердечно вітаємо Вас з чудовим професійним святом – Днем медичного працівника!

Щоденно Ви покликані виконувати нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я людей, повсякчас демонструючи нам приклади самовідданості, витримки, уміння лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах. Висловлюємо Вам безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, добра, щастя, достатку, здійснення заповітних мрій, оптимізму, впевненості в кращому майбутньому України! Великої Вам пошани за самовіддану працю та тяжку роботу, бажаємо взаємопорозуміння в трудових колективах, поваги від колег та вдячних пацієнтів. Нехай тільки щастя переступає пороги ваших осель, нехай земні гаразди і людські чесноти супроводжують Вас у вашій нелегкій праці, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненості у завтрашньому дні.

З найкращими побажаннями та повагою Новенська селищна рада та виконавчий комітет.