Святкування 9 травня у селищі Новому

Відзначали новенці 73-ю річницю перемоги у Другій світовій війні над нацизмом проведенням заходу: «Дитинство наше забрала війна, молодість свою ми їй віддали», який у селищі Новому відбувся 9 травня 2018 року о 9.45 годині відбулася панахида. Привітав ветеранів селищний голова Сергій Денисенко, він сказав: «жителі та гості селища Нового в цей світлий і святий для всіх нас день звертаюся до Вас, оскільки маю велике бажання від усієї душі привітати Вас, ваших рідних та близьких із Днем Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів, для нас нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обовязку. Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей-це приклад для наслідування сучасній молоді. Вітали ветеранів квітами діти, урочистою ходою, покладання квітів до обеліску, хвилиною мовчання та дзвонами, які лунали із храму святителя Миколая Чудотворця Мерлікійського. У відзначенні 73 – ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні взяли участь мешканців селища Нового, ветерани Другої війни, представники органів влади, громадських організацій, учнівська молодь.

Ветеранів тепло вітали жителі селища Нового і учні шкіл.

Селищний голова Сергій Денисенко, секретар селищної ради Ірина Огаль, депутат міської ради м. Кропивницького Валентина Яремчук разом з ветеранами та сучасними героями України – учасниками АТО, поклали вінки та живі квіти до обеліску Слави в пам’ять про десятки тисяч військових, учасників партизанського та підпільного руху, мирних жителів, які загинули на території краю роки війни.