Новорічне диво для малюків влаштували у селищі Новому

8 січня 2018 року у селищі Новому, за адресою вулиця Туркенича,7 біля «Центру реабілітації» відбувся Новорічний захід «Святий Миколай до нас завітай», для діток пільгових категорій (діток учасників бойових дій (АТО) .

Вже стало доброю традицією збирати дітей та влаштовувати їм маленькі свята. Восьмий рік поспіль за підтримки спонсорів та місцевої влади відбувається це свято. Організатори врахували патріотичне виховання молоді, запросили дітей учасників АТО, фактом свідчило виховання у дітей поваги до своїх батьків, які захищають нашу Україну на Сході.

Все було добре, підвели лише погода та відсутність снігу, катань на санчатах не було, зате конкурси, військові, козацький куліш, юшка, узвар, а головне, грав духовий оркестр ,як завжди, і настрій був новорічний та радісний.

Акторський колектив з мікрорайону Гірничий організували щедрівки, колядки, танці, співи і майже справжній Святий Миколай, завітав в гості до нас, правда без снігу.

Гарячий самовар додавав настрою духмяними травами та підіймав святковий настрій, свято чекало, а ще чекали смачні і солодкі подарунки!

Потім для дітей відбувалось справжнє казкове дійство, яке із захопленням спостерігав кожен малюк та дорослі.

До заходу було долучено більше ста дітей, багаття гріли тіло, а танці та конкурси душу.

Велика подяка голові Новенської селищної ради Денисенку С.П. – він відкрив захід, привітав дітей з Новорічними та Різдвяними святами та побажав гарних казкових свят, секретареві Новенської селищної ради

Огаль І.П. , подяка спонсорам – військовому комісару – підполковнику Кучеру А.О., голові міської організації «Аграрної партії України» Шпак В.В., депутату Кіровоградської міської ради, члену партії ВО «Батьківщина» О.Цертію, керівництву обласного департаменту освіти Табуранському В.П., міському голові Райковичу А.П., депутату Верховної ради України Горбунову О.В., фольклорному ансамблю «Горецвіт» Міщан Н.П. та звичайно велика подяка всім активістам асамблеї інвалідів та депутатам Новенської селищної ради сьомого скликання, які допомогли здійснити мрію дітей, підтримали цей захід, не залишилися осторонь, не були байдужими.

Тож бажаємо всім щастя, добра, миру та добрих подій на протязі всього року. Щоб здійснили усі ваші найзаповітніші мрії. Веселих свят!