День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров’я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням мирного атому. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага і вдячність людям, які закрили собою світ від атомного лиха.

Низький уклін усім тим, хто ліквідовував наслідки аварії на Чорнобильській АЕС та будував об’єкт «Укриття». Пам’ять про померлих, допомога ліквідаторам та їх сім’ям – головне завдання для державних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 31 рік тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30 кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла, життєвої енергії, щастя, миру, добра й злагоди. і мирного неба над нашою Батьківщиною!

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Новенська селищна рада та виконавчий комітет