Шановні військовослужбовці Збройних Сил України!

Щиро вітаємо з Днем Збройних сил України всіх, від кого залежить спокій та безпека в державі, хто щодня зі зброєю в руках стоїть на варті мирного українського неба.

Низький уклін в цей урочистий день ветеранам, які захищали нашу рідну землю від вoрoжих військ та стали на захист Вітчизни за першим її пoкликoм.

Висловлюємо щиру вдячність воїнам, які сьогодні у надзвичайно складних умовах боронять свободу і незалежність нашої Вітчизни на Сході держави, беруть участь в антитерористичній операції і сумлінно виконують свій професійний та громадський обов’язок.

Бажаємо надалі у вашій нелегкій, але такій необхідній Україні службі, щоб ніколи не згасала сила вашого духу, відданість народу, енергія для перемог, сімейного щастя, пошани співвітчизників, любовові ваших рідних і близьких, адже сім’я це надійний тил і допомога в службі, миру та спокою для  усіх українців.

З повагою,
Новенська селищна рада та виконавчий комітет