7 грудня – День місцевого самоврядування

В день професійного свята – Дня місцевого самоврядування , вітаємо усіх тих, хто служить громаді селища і висловлюємо безмежну вдячність за Вашу працю.

“Сучасну демократичну, соціальну, правову, а також цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування, яке забезпечує реальну участь людей у розв’язанні життєво важливих проблем, налагоджує зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями.

Ваш професіоналізм і відповідальність будуть надійною запорукою для удосконалення правових та організаційних засад місцевого самоврядування в Україні.

Депутати місцевих рад, яким територіальні громади довірили представити їхню волю, захищати інтереси, встановлювати право жити в демократичній правовій державі. За кожним рішенням місцевих рад усіх рівнів стоїть велика робота всіх депутатів, посадових осіб органів місцевого самоврядування. Тому, у цей день щиро дякуємо за сумлінну роботу керівникам органів місцевого самоврядування, працівникам апаратів виконавчих комітетів рад, всьому депутатському корпусу селища Нового. Депутатський корпус селища це великий інтелектуальний потенціал, потужна організаторська сила. До того ж сила, наділена довірою народу, який за Основним Законом є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади Україні.

Від щирого серця побажаємо усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у себе та майбутнє нашої України.

Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста та селища, села щасливими та багатими, додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутнє нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

Щастя усім українцям, добробуту, всіляких земних гаразд!”

Новенська селищна рада та виконавчий комітет