Оголошення щодо автобусів «Електротранс»

У зв’язку з можливим виникненням нерентабельністю наданню послуг з перевезення автотранспортом громадян селища Нового комунальним підприємством «Електротранс».

Новенська селищна рада звертається до мешканців смт. Нового, які користуються послугами автотранспортного перевезення, з проханням дотримуватись «Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», а саме:  сплачувати за проїзд в автобусі та обов’язково затребувати у кондуктора квиток на проїзд у даному транспорті.

У разі відмови кондуктором надання квитка просимо Вас звернутись до Новенської селищної ради за тел.: (0522) 30-22-77, (0522) 31-99-26 або до Управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради за тел.: (0522) 24-58-98.

2 thoughts on “Оголошення щодо автобусів «Електротранс»