Привітання до 73 річниці з дня визволення України від німецько фашистських загарбників

Шановні жителі селища Нового!

Дорогі ветерани!

В історії є події, що навіки залишаються у пам’яті і серцях людей. Такою подією для жителів нашого краю стало визволення території нашої України від німецько фашистських загарбників.

Ми відзначаємо День визволення рідного краю від фашистських загарбників! Це свято українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з ненависним ворогом.

Та, перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям.

З гордістю ми вшановуємо тих небагатьох визволителів, які, на щастя, досі живуть серед нас, та з вдячністю згадуємо тих, кого, на жаль, уже немає.

Низько вклоняюся всім тим, хто доклав зусиль до визволення України від нацизму і виховав покоління, яке здобуло незалежність для нашої держави.

Шана і низький уклін вам, дорогі ветерани! Ви здобули Перемогу. Повернули хід історії так, що сьогодні ми будуємо власну державу на радість усім вам і на щастя вашим дітям та онукам. У цей важкий для Батьківщини час ваші мужність і відвага стали прикладом для тисяч молодих українців, які нині постали на захист рідної землі.

Щиро й сердечно вітаю Вас, усіх жителів селища із 73-ю річницею визволення нашого рідного краю від німецько-фашистських загарбників!

Бажаю міцного здоров’я, мирного і світлого неба над головою, добра, злагоди і щастя кожній родині, добробуту, тепла й затишку, а також плідної праці на благо нашої країни!

Зі святом!

З повагою,