73-ю річницю визволення України від німецьких загарбників у смт.Новому відзначили покладанням квітів

Сьогодні, 27 жовтня, з нагоди Дня визволення України від німецьких загарбників у смт. Новому  відбулось покладання квітів на Обеліску Слави. В урочистому заході взяли участь керівництво селища, ветерани війни, представники громадських організацій та молодь селища.Зі словами привітань звернулися селищний голова Сергій Денисенко, секретар селищної ради Ірина Огаль, секретар ради організації інвалідів, учасників бойових дій ВВв та вдів померлих інвалідів (учасників бойових дій) ВВв – Махоріна Віра Іванівна, поетеса селища Нового,член жіночого клубу-Саєнко Валентина Лазарівна,розповіла свого вірша «Моя земля».

Цього дня квіти лягли до Вічного вогню, на могили учасників Другої світової війни.

Під час урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих у Другій світовій війні та бійців АТО, лунав церковний дзвін,( із благословення настоятеля місцевого храму «Миколая -Чудотворця Мерликійського» протоірея Романа Петренка).