Завтра у селищі Новому попрощаються із загиблим військовим

Середа, 18 жовтня 2017

У селищі Новому попрощаються з бійцем 17-го окремого мотопіхотного батальйону Андрієм Беспаловим завтра, 19 жовтня.
Чоловік загинув на сході 16 жовтня.
Прощальна церемонія розпочнеться о 10:00 за адресою: вулиця Металургів, 36.
Поховають Андрія на Алеї Слави Рівненського кладовища у Кіровограді.

Кропивницький прощатиметься із загиблим в АТО Героєм Андрієм Безпаловим

У Кропивницькому 19 жовтня оголошується Днем жалоби. В зоні антитерористичної операції на сході України загинув кропивничанин Андрій Іванович Безпалов.

Андрій Безбалов був добровільно мобілізований у Збройні Сили України і від серпня 2014 року проходив службу в зоні АТО у в/ч В2701 (ПТАД 57ОМПБр).

16 жовтня 2017 року під час переслідування диверсійно-розвідувальної групи російських найманців в районі селища Нівельського Донецької області Андрій Безпалов потрапив у мінну пастку.

Міська громадянська панахида за загиблим воїном відбудеться 19 жовтня на Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища. Початок панахиди об 11.30.

Цього дня в обласному центрі будуть приспущені Державні Прапори України на приміщеннях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста. У Кропивницькому також будуть обмежені розважально – концертні заходи і спортивні змагання.