Щиро вітаємо вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

Пройдений шлях і ветерана Великої Вітчизняної війни, і ветерана збройних сил чи органів внутрішніх справ, і воїна-інтернаціоналіста, і ветерана праці, всіх, кому ми завдячуємо українською державністю, – гідний взірець для наслідування. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші ветерани, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави.

Бажаємо вам довгі-довгі роки прожити здоровими, щасливими у злагоді, повазі і любові!

Селищний голова С. Денисенко
Секретар селищної ради І. Огаль