Привітання з Днем медичного працівника

Дорогі наші друзі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – З Днем медичного працівника!

Ваша щоденна праця – взірець поєднання самовідданості та фаховості, милосердя та відповідальності, піклування та рішучості! Ви бережете найцінніше – життя та здоров’я! Завдяки Вашій буденній роботі на краще змінюються долі людей, в очах з’являється надія, а серця наповнюються вдячністю! Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини.

А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.
Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

Дякуємо за життя! Дякуємо за впевненість! Дякуємо за підтримку! Міцного вам здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії, здійснення всіх задумів та сподівань! Нових ідей та перемог, надійних партнерів та вірних друзів, удачі і добробуту вам і вашим родинам, процвітання нашій Державі!

З повагою, Новенська селищна рада