01 червня – Міжнародний день захисту дітей!

Любі діти!

Шановні новенці!

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей –це прекрасне свято дитячої радості та одвічної надії дорослих на їхнє щасливе життя. Саме в наших дітях хочеться   бачити  здійснення власних мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край – нашу Україну.Діти не повинні знати нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Турбота про дітей, їхній захист є одним із найголовніших наших обов’язків.

Дитинство промайне дуже швидко,тож зігрівайте теплом і любов’ю кожного дня дитячі серця, об’єднуйте зусилля заради майбутнього підростаючого  покоління, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними громадянами своєї країни і неодмінно стануть її національною гордістю. Божого благословення, здоров’я, миру, тепла та доброти!

Селищний голова              Сергій Денисенко

Секретар селищної ради   Ірина Огаль