Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належать територіальній громаді смт. Нове,  в особі Новенської селищної ради

Додано 10.05.2017

Назва об’єкта оренди, його місце знаходження:

частина нежитлового приміщення загальною площею 167,3 кв. м., в підвальному примішені нежитлового будинку (приміщення КП «Новенське»), що розташована за адресою: м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 25А.

Балансоутримувач: Новенська селищна рада

Орган управління майном: виконавчий комітет Новенської селищної ради.

Мета використання : організація підприємницької діяльності (індивідуальна мистецька діяльність

Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

Розмір орендної плати: згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна та незалежної оцінки об’єкту оренди для визначення орендної плати.

Об’єкти оренди можуть бути передані в оренду для здійснення іншого виду діяльності згідно умов, що будуть визначені у договорі оренди.

Заяви щодо оренди об’єктів комунальної власності, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду , приймаються в приміщенні Новенської селищної ради з 8-00 до 17-00 (перерва з 12-00 до 13-00) за адресою: м. Кропивницький , смт. Нове, вул. Металургів, 3 каб.1 (приймальня).

Заяви із зазначенням найменування, місцезнаходження та платіжних реквізитів (МФО, код, розрахунковий рахунок) про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів подаються на ім’я селищного голови .

Для заявників, які є юридичними особами:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;

– копії установчих документів;

– довідка Державної податкової служби про внесення до реєстру неприбуткових установ та організацій.

Для заявників, які є фізичними особами-підприємцями:

– копія паспорту та ідентифікаційного коду;

Всі копії документів засвідчуються мокрою печаткою (для фізичних осіб за умови її наявності) та підписом керівника із зазначенням дати.

Строк прийняття заяв: протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення. Кінцевий строк прийняття заяв: 24 травня 2017 року. (включно).

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів комунальної власності, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, Новенська селищна рада оголошує конкурс на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що належить територіальній громаді смт. Нове в особі Новенської селищної ради.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м. Кропивницький, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , телефон (0522) 302545, 302277.