Чорнобиль з пам’яті не стерти

Нещодавно, відзначалася дата, що стала знаменною. Дата, коли вся країна з урочистостями вшановує пам’ять тих, хто ціною власного життя і здоров’я відвернув смертельну загрозу для людства. Мабуть, увесь світ пам’ятатиме дату 26 квітня 1986 року та наслідки вибуху на Чорнобильській атомній станції. Минуло більше тридцяти років, та рани в пам’яті народу ніяк не гояться.

«Чорнобиль з пам’яті не стерти»саме під такою назвою 26 квітня в приміщенні центру дитячої юнацької творчості «Центр –Юність» відбувся вечір-пам’ять, присвячений 31-й річниці від дня трагедії на Чорнобильській АЄС. Організаторами виступили Новенська селищна рада та Центр дитячої та юнацької творчості «Центр-Юність». До урочистостей долучилися учасники ліквідації аварії, запрошені шановані гості та небайдужі жителі селища Нового.

Після покладання квітів до меморіального пам’ятника «Ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС» та зворушливих промов чорнобильці прийшли до актової зали ЦДЮТ «Центр – Юність» на урочистий вечір. Під час концертної програми, підготовленої вихованцями та керівниками центру, до чорнобильців зі словами вдячності звернувся голова Новенської селищний ради Денисенко Сергій Павлович. У своєму виступі він вклонився перед ліквідаторами аварії на ЧАЕС та від імені жителів селища висловив безмежну вдячність героям за подвиг. Звернулася до тих, хто жертвуючи своїм життям і здоров’ям, ліквідував наслідки вибуху на Чорнобильській АЕС почесна жителька с. Нового, секретар ради організації інвалідів та учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, мати чорнобильця Махоріна Віра Іванівна. Під звуки метроному присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Творчий колектив ЦДЮТ «Центр – Юність» підготував урочисту частину, ведучими якої виступили вихованки естрадного театру «Діалог» Острова Катерина та Кустицька Олена. Також для всіх присутніх з тематичною поетичною постановкою виступили вихованці естрадного театру «Діалог».

По завершенню урочистої частини відбувся концерт за участю зразкового художнього колективу вокального гурту «Евріка», хореографічного ансамблю «Софіт».

Час минає швидко – як тридцять один рік від тієї жахливої події, так і вечір-пам’ять промайнув миттю. А нам залишається усвідомити, що мир та злагода країни залежить від кожного з нас і вірити в те, що подібної трагедії майбутні покоління не спіткають.

Завідувач методичного відділу ЦДЮТ «Центр – Юність» Пузирьова Катерина.

chornobil1 chornobil2 chornobil4 chornobil3