Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

Чорнобильський вітер по душах мете.
Чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безумовно іде.
Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає.

Шановні друзі, ліквідатори, чорнобильці!

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто 31 рік тому встав на захист життя мільйонів людей, своїх близьких, своєї країни. Вони знали, куди йшли, та вступили у двобій з атомом за покликом серця, честі й совісті.

Це була жахлива незрима війна. Час спливає, все далі віддаляючи нас від тих страшних подій. Вже виросло постчорнобильське покоління, яке майже нічого не знає про аварію. Причин її було багато… На жаль, про ліквідаторів, про чорнобильців згадують лише двічі на рік – 26 квітня і 14 грудня. Обіцяється постійна турбота про цю категорію людей. «Спасіння потопаючих – справа рук самих потопаючих».  Ми є і будемо! Наш обов’язок зробити так, щоб Україна, кожен її громадянин пам’ятали про Чорнобиль, усвідомлювали, кому вони повинні бути вдячними за життя.

Більшість людей по-справжньому вдячні Вам за життя, яке Ви врятували. Вони від щирого серця турбуються про Вас і разом з Вами розуміють, що таке Чорнобиль. Вони не говорять двічі на рік цілком проникливі слова, щоб наступного дня забути і про Чорнобиль, і про Вас,а допомагають усім постраждалим від аварії на ЧАЕС. А найголовніше – справжнім. Хочеться висловити Вам нашу повагу і шану, побажати здоров’я і поваги. Вірю в те, що перемігши Чорнобиль, ми здолаємо і байдужість до себе.

Сьогодні ми низько схиляємо голови перед подвигом тих, хто відійшов у вічність, злетівши янголами на саркофаг.

Пам’ятаємо, що без історії, без минулого, хай навіть гіркого, не може бути майбутнього. Чорнобиль стукає у Ваше серце! Хай він стукає у серце кожного!

Живим бажаємо здоров’я і ще раз здоров’я!

Нехай Україна, заради якої Ви жертвували життям, буде для Вас рідною ненькою!

Селищний голова                 С. Денисенко

Секретар селищної ради      Ірина Огаль