З нагоди Світлого Свята Воскресіння Христового!

У ці урочисті святкові дні сердечно вітаємо всіх з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, Щороку це свято відгукується у наших серцях радістю та надією. Не дивлячись на життєві проблеми та негаразди, воно нам дає віру в себе і опору у житті.

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові. Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Попросімо ж в Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров’я, миру, поміркованості вам і вашим родинам у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка вас зігріває і навчає щастя. Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю вашу зійде світлим гостем!

Світлий Великдень чекають і дорослі, і діти. У такі радісні дні оживає не лише природа, а й надія на добро, тепло, і радість вселяється у людську душу. Для нас, українців, Великдень – це золоті паски, пироги, фарбовані яйця, прибраний чистий будинок, торжество і оновлення, сім’я за столом… Світле Христове Воскресіння – це свято всепрощення, коли ми забуваємо про озлоблення і гіркоту в наших душах. Давайте радіти світлим відчуттям, що прокидаються в нас у цей святковий день. Будьмо цього дня наповнені радістю, веселістю, надією і воістину християнською любов’ю, а українці, як і всі добрі люди на землі, сподіваються на мир, на спокійне, сонячне, світле майбутнє нашої рідної країни, У суботу ми підемо у храми просити Господа, щоб захистив і пригорнув до себе кожну родину, кожну дитину і всю нашу країну.Напередодні Святої Пасхи бажаємо всім вам, вашим діткам добра і здоров’я, затишку і спокою. Нехай у ваших серцях більше ніколи не буде смутку і печалі,ми всі хочемо миру і добра нашій країні.

Хочеться побажати вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду на довгії літа. Бажаємо всім здоров’я, добробуту й успіхів у добрих ділах! Бажаємо вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини! Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

Христос воскрес! Воістину Воскрес!

Христос воскрес!