Усе для закоханих: “Шлюб за добу” у м.Кропивницькому

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року  №192-р, Кропивницький увійшов до переліку міст, що беруть участь у пілотному проекті «Шлюб за добу». Відтепер закохані жителі Кіровоградщини зможуть офіційно зареєструвати свої стосунки за бажанням у будь-який день.

Алгоритм реєстрації  «шлюбу за добу» у м.Кропивницькому:

1. Наречені звертаються до організаторів проведення державної реєстрації шлюбу – Кіровоградського обласного художнього музею чи Кіровоградської обласної філармонії.
  2. Заповнюють заявку і складають договір про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу (вартість послуги буде залежати від суми, витраченої вищезазначеними суб’єктами господарювання на організацію святкової атмосфери).
  3. Наречені звертаються з заповненою заявкою до Кропивницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, що знаходиться за адресою: провулок Декабристів, 10, м. Кропивницький. У відділі ДРАЦС вони подають заяву на державну реєстрацію шлюбу, сплачують за урочистий обряд державної реєстрації шлюбу.
  4. Час і дата проведення державної реєстрації шлюбу визначається організаторами проведення.

Незважаючи на витрати, наречені можуть бути впевненими в тому, що один із найромантичніших днів у їх житті пройде на найвищому рівні, навіть у тому випадку, якщо у них виникне непереборне бажання зареєструвати шлюб спонтанно і в максимально короткі терміни.