З Днем Захисника України

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Вітаю Діда й тата!

Сердечно Вітаю вас
з нагоди свята – Дня захисника України!
Цей день дорогий і близький для кожного з нас, адже упродовж багатьох років об’єднує різні покоління людей,почуття любові до рідної землі, прагнення миру і волі,тож нехай ці світлі почуття ніколи не покидають Вас,за служіння державі, її розбудова та захист, залишається справою честі та життя.

День захисникам України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України ,з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.Вітаючи зі святом, Ірина Огаль зазначила:

Сьогодні – свято тих людей, хто віддав найдорожче – життя таздоров’я за наше право житии вільно у незалежній країні. Для кого поняття честь та обов’язок – не порожні слова. Наша історія засвідчує,що Україна – держава героїв і патріотів минулого та сьогодення учасниківАТО,зазначила, що саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України,без Вас, ми не матимемо, спокійного життя.Я бажаю усім вам витримки, зберігайте мужність в будь – яких ситуаціях, будьте надійною опорою для близьких. Миру вам усім, спокою”.

Сьогодні, 13 жовтня, секретарНовенськоїселищної ради Ірина Огальпривітала з Днем захисникаУкраїнимешканців селища Нового.

Четверг, 13 жовтня, 2016р.