Привітання з Днем працівників освіти

Дорогі наші педагоги!

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти.

Вклад у розвиток України.вносите саме Ви,формуєте нове покоління громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб знань багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність , добро, які кожного дня даруєте своїм вихованцям.

Спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Хай же на цьому благородному шляху завжди супроводжують успіхи,  щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Творчого натхнення , мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління .
З великою повагою
Селищний голова Сергій Денисенко