З днем народження, рідне місто та селище Нове!

У всіх нас одна Батьківщина – Україна. Але у кожного є своя маленька Батьківщина – місце, де ти народився, пізнав світ, де обрав свій життєвий шлях. Нас, об’єднує наше рідне місто, день народження якого визначаємо у вересні. І ось йому вже 262 роки. А наше селище Нове – це частинка міста, тому вже традицією стало відзначати цей день різноманітними заходами. Гучним святкуванням відзначився і нинішній рік. Новенська селищна рада та дружній колектив Центру дитячої та юнацької творчості «Центр- Юність» на чолі з Віктором Андрійовичем Савицьким організували надзвичайно цікаву та насичену програму дня.

17 вересня зібралось чимало жителів, щоб відсвяткувати цю подію. Для них були влаштовані атракціони, урочистий концерт, розважальні ігри спортивного напрямку та святкова дискотека. Приємно усвідомити, що виставка, що проходила одночасно зі святковим концертом, не залишила байдужих. На ній були представлені нагороди декоративних та спортивних досягнень “Центру – Юність”, приєднались та продемонстрували свої уміння ДНЗ № 16, ДНЗ № 74 та ЗОШ № 37. Майже кожен, хто проходив повз неї із неприхованим захватом спостерігав за кропіткою працею юних умільців.

На урочисту частину запрошені почесні жителі с. Нового та гості. На церемонії нагородження із привітальними словами виступив голова Новенської селищної ради Денисенко Сергій Павлович та директор ЦДЮТ «Центр-Юність» Савицький Віктор Андрійович.

17_2 17_3

Також були вручені грамоти та квіти кращим працівникам підприємств селища Нового, господарям кращих будинків приватного та державного сектору, квітникарям, за кращу територію зразкового порядку, були вручені подяки жителям за сумлінну працю на користь територіальної громади та активну громадську позицію. Всім переможцям у заявлених номінаціях було вручено сувеніри та привітальні листівки, які надав меценат свята, член виконавчого комітету Новенської селищної ради, приватний підприємець Олександр Тимошенко.

Наше селище славиться людьми – талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе.

17_1

Подарували свій яскравий виступ кращі колективи «Центру-Юність»: Зразковий художній колектив вокального гурту «Евріка», Зразковий художній колектив ансамблю бального танцю «Дебют», хореографічний ансамбль «Софіт», естрадний театр «Діалог». Із сольними номерами виступив артист театру Павло Українцев та народний художній колектив України театр танцю «В гостях у казки». Всі артисти були нагороджені гучними оплесками глядачів.

З нетерпінням чекатимемо наступного року, щоб ще раз організувати теплу та незабутню зустріч. Зостається побажати рідному краю та усім його жителям процвітання, добробуту та миру.

Методист ЦДЮТ «Центр – Юність» Катерина Пузирьова.