Матеріали розгляду пропозицій поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території житлового масиву «Південний» на території смт. Нове м. Кіровограда.

Із 01 липня по 31 липня 2013 року тривало громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території житлового масиву «Південний» на території смт. Нове м.Кіровограда .

Замовником даної містобудівної документації є Новенська селищна рада м. Кіровограда, розробником — ПрАТ «Інститут «Кіровоградагропроект».

Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщенно на сайті Новенської селищної ради у рубриці «Оголошення» та опубліковано 29 липня 2016 року.

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Новенської селищної ради та в Новенській селищной раді, за адресою смт. Нове,вул. Металургів 3.

11 липня 2016 року відбулося публічне представлення вищевказаної документації, за адресою: сесійний зал Новенської селищної ради , смт. Нове,вул. Металургів 3. Для участі зареєструвалося 18 осіб. За час тривалості громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території житлового масиву «Південний» на території смт. Нове м. Кіровограда з відповідною проектною документацією ознайомились 70 осіб. Протокол публічного представлення додається.

За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території житлового масиву «Південний» на території смт. Нове м. Кіровограда отримана письмова пропозиція :- Заява до громадського обговорення містобудівної документації В № 523 ел. пошта , від 01 серпня 2016 року.

До поданої письмової пропозиції було надано роз’яснення згідно:

1. Закону України « Про приватизацію державного житлового фонду» . Ст. 10 Утримання приватизованих квартир ( будинків), житлових приміщень у гуртожитках.
  2. Земельного кодексу України ст.. 42.Земельні ділянки багатоквартирних жилих будинків.
  1. Постанови КМУ від 25.05.2011 №555. Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні. Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку,або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій заступник селищного голови – С.В. Щекатурін

Селищний голова                               С.П.Денисенко

ДОДАТОК № 1

Протокол публічного представлення проекту, щодо розроблення детального плану території житлового масиву «Південний» на території смт. Нове м. Кіровограда

Публічне представлення відбулося 11 липня 2016 року в приміщенні сесійний залі Новенської селищної ради , за адресою: смт. Нове,вул. Металургів 3. Для участі зареєструвалося 18 осіб.

На громадському слуханні виступили :

С.В.Щекатурін, заступник селищного голови з виконавчіх питань, відповідальний за організацію та проведення громадського слухання. С.П.Денисенко, селищний голова.

Презентуючи проект детального плану території житлового масиву «Південний» на території смт. Нове м. Кіровограда , С.В. Щекатурін розповів та продемонстрував, що ДПТ охоплює територію приблизною площею 40,5 га. Основною метою розроблення ДПТ є сучасне функціональне використання та розподіл території за використанням під індивідуальну забудову та прокладання інженерних мереж.

При розробці детального плану території, як базова основа та вихідна інформація, прийняті : кадастровий план існуючих земельних ділянок ; топографо-геодезична зйомка ділянки М 1:2000 (розробник: приватне акціонерне товариство «Проектно-вишукувальний інститут «Кіровоградагропроект» ) ; план зонування території м. Кіровограда (розробник Державне підприємство Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Дніпромісто» імені Ю.М.Білоконя.)

С.П.Денисенко наголосив , щодо внесення пропозицій від громадськості тривають та згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об”єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Під час слухання учасниками було озвучено наступні запитання та пропозиції: влаштування благоустрій та озеленення території ,покращення доріг та проїзних шляхів масиву, дотримання містобудівної документації забудовниками , врегулювання назв вулиць та їх розташування на ДПТ.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – С.В. Щекатурін

Селищний голова                                   С.П.Денисенко