Інформація Новенськоїселищноїради про результатипроведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою

1. Мета проведення робіт : виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проектівземлеустрою щодо відведення земельних ділянок, права оренди на які пропонуються для продажу на земельних торгах.
  2. Даніпро земельні ділянки: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, продажправа оренди для розміщенняскладських приміщень згідно КВЦПЗ 11.02), орієнтовнаплощаземельноїділянки – 0,0240 га, місце розташування:м. Кіровоград, смт.Нове,вул.Мурманська ,29 Г.
  3. Строк подання конкурсної документації : до 15 липня2016 року включно.
  4. Поштова адреса, за якою подаються документи: 25491, Кіровоградська область, м. Кіровоград, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада.
  5. Інформація про проведення конкурсу: конкурс призначено на 20 липня 2016 року о 10.00 за адресою : Кіровоградська область, м. Кіровоград, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, зал засідань.
  6. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефоні: Кіровоградська область, м. Кіровоград, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, каб. 4, телефон для довідок (0522) 31-99-47, 050-19-49-123.

Результат :

Конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою визнано  таким, що не відбувся, у зв’язку з тим, що на участь у конкурсіне не подано заяв на участь у конкурсі Протокол № 22 від 20.04.2016 рокуко місії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель в тому числі земель, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна та виконавцівземельних торгів на конкурентних засадах.