Інформація Новенської селищної ради про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою

1. Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, права оренди на які пропонуються для продажу на земельних торгах.
  2. Дані про земельні ділянки: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, продаж права оренди для розміщення складських приміщень (згідно КВЦПЗ 11.02), орієнтовна площа земельної ділянки – 0,0240 га, місце розташування: м. Кіровоград, смт. Нове, вул. Мурманська ,29 Г.
  3. Строк подання конкурсної документації: до 15 липня 2016 року (включно).
  4. Поштова адреса, за якою подаються документи: 25491, Кіровоградська область, м. Кіровоград, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада.
  5. Інформація про проведення конкурсу: конкурс призначено на 20 липня 2016 року о 10.00 за адресою: Кіровоградська область, м. Кіровоград, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, зал засідань.
  6. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефоні: Кіровоградська область, м. Кіровоград, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, каб. 4, телефон для довідок (0522) 31-99-47, 050-19-49-123.

Результат:

Конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою визнано таким, що не відбувся, у зв’язку з тим, що на участь у конкурсі не подано заяв на участь у конкурсі (Протокол № 22 від 20.04.2016 року комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель (в тому числі земель, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна) та виконавців земельних торгів на конкурентних засадах).