Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території житлового масиву «Південний» на території смт. Нове м.Кіровограда.

Із 01 липня по 31 липня 2013 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території житлового масиву «Південний» на території смт. Нове м.Кіровограда.

ДПТ охоплює територію приблизною площею 40,5 га. Основною метою розроблення ДПТ є сучасне функціональне використання та розподіл території за використанням під індивідуальну забудову та прокладання інженерних мереж.

Замовником даної містобудівної документації є Новенська селищна рада м. Кіровограда, розробником — ПрАТ «Інститут «Кіровоградагропроект».

11 липня 2016 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

Місце проведення: сесійний зал Новенської селищної ради , смт. Нове,вул. Металургів, 3. Початок о 17.00.

Пропозиції просимо подавати до 31 липня 2016 року до Новенської селищної ради , смт. Нове,вул. Металургів, 3. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Щекатурін С.В. тел. 066-499- 26-31.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об»єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Опубліковано 29.06.2016

Додатки: