Новенці вшанували память жертв другої світової війни покладанням квітів до обеліску

В урочистостях взяли участь ветерани Другої світової війни, громадськість, представники органів місцевого самоврядування.
Разом з ветеранами квіти до обеліску поклали секретар селищноїради Ірина Павлівна Огаль,заступник селищного голови з виконавчих органів Щекатурін С. В.
Минуло 75 років з того незабутнього часу, коли війна увірвалася у людське мирне життя о 4 годині ранку,ніхто цього не очікував.Німецька авіація розпочала бомбардування українських міст. Наші війська мужньо чинили опір та героїчно тримали оборону. За час другої світової війни загинуло 24 мільйони радянських військових. з них 7 мільйонів українців. До сьогоднішніх днів в живих залишилося не дуже багато тих героїв, хто зі зброєю в руках захищав рідну землю та здобував перемогу, на завжди залишаться в нашій памяті. “” 22 червня в Україні оголошено днем скорботи.Адже ця дата є найсумнішою в історії усього пострадянського простору. В цей день в память про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни по всій Україні приспущені державні прапори та проведено хвилину мовчання.Світла память загиблим! Честь і слава- живим героям!