Інформація Новенської селищної ради м. Кіровограда про повторне проведення конкурсу з відбору виконавця проведення земельних торгів

1. Мета проведення робіт : проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.
  1. Дані про земельну ділянку: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, продаж права оренди для розміщення виробничої бази, орієнтовна площа земельної ділянки – 0,6454 га, місце розташування : м. Кіровоград, смт. Нове, вул. Мурманська ( за облавтодором).  Кадастровий номер 3510166900:22:173:0074.
  1. Умови конкурсу : Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка « На конкурс з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів » із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститься підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт, з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

1. Перелік підтвердних документів :
  • заява на участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 р. № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.09.2012 р. за № 1655/21967;
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ ( для претендента – юридичної особи);
  • копії ліцензії;
  • копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;
  • інформація про проведені торги: лоти, кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.
  1. Строк подання конкурсної документації : до “15” липня 2016 року (включно).
  1. Поштова адреса, за якою подаються документи:

25491, Кіровоградська область, м. Кіровоград, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада.

1. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться “20” липня 2016 року о 10.00 за адресою : Кіровоградська область,  м. Кіровоград, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, зал засідань.
  1. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефоні :

Кіровоградська область, м. Кіровоград, смт. Нове, вул. Металургів, 3 , Новенська селищна рада, каб. 4, телефон для довідок (0522) 302545, 0501949123, контактна особа – Жадейкіте Ліна Альбінасівна.